ESR03EZPJ125 ROHM Semiconductor RES SMD 1.2M OHM 5% 1/4W 0603 1.2M Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Part Nnumber
ESR03EZPJ125
Description
RES SMD 1.2M OHM 5% 1/4W 0603 1.2M Ohm ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film